تایر مکسس یکی از قابل اعتماد ترین برندهای جهانی می باشد که با داشتن بیش از 30000 نفر پرسنل , تایرهایی با کیفیت بسیار بالایی را به مشتریان خود در 180 کشورجهان عرضه می نماید.
البته که تایر مکسس یک شبه به یکی از ده برند برتر جهان در صنعت تایر تبدیل نشده است و اساس این پیشرفت و موفقیت امروز در سال 1967 بنا شده است و برند مکسس با داشتن تعهد کاری در خصوص تولید تایرهای متخلف با کیفیت در رده های : سواری – کامیونی – اتوبوسی – کارتینگ – صنعتی – راهسازی – موتور – دوچرخه و غیره …. و ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود توانسته شهرت خوبی را در این صنعت به دست آورد.
این مبحث متعهد بودن ما را بر آن داشت تا با خلق تکنولوژی های جدید محصولات خودر را روز به روز با بالاترین کیفیت و فناوری تولید و گسترش دهیم.
با توجه به امکانات وسیع شرکت مکسس در خوصوص تست تایر و همچنین به منظور حصول اطمینان در تولید , تایرهای مکسس در شرایط مختلف مورد آزمایش قرار می گیرد و همچنین به دلیل حضور در کشورهای مختلف جهان تایر مکسس نیز در دیگر مراکز برجسته تست فنی تایر در کشورهای مختلف مورد آزمایش قرار می گیرد.
فهرستی از داده ها و اطلاعات رانندگان قهرمان جهان اطمینان مجددی را در خصوص کیفیت بالای مکسس در شرایط سخت واقعی و استاندارد در ما ایجاد کرده است تا با قدرت بیشتری محصولات خود را در بازارهای گوناگون عرضه نماییم.
تمامی محصولات کارخانه مکسس با به‌ کارگیری تجهیزات پیشرفته به دست پرسنلی تولید می‌شوند که کیفیت تولید را در تمام سطوح ، از راس مدیریت گرفته تا کارکنان کارخانه ، در دستور کار خود قرار داده اند.
چه برای برنده شدن در مسابقات مختلف اتومبیل رانی و چه برای لذت بردن از رفت‌ وآمدهای ایمن روزمره ، مکسـس شرکتی است که مورد اعتماد همه رانندگان است که آن را تجربه کرده اند.